S04E08: Lights. Camera. Asshole

S04E08: Lights. Camera. Asshole

CZ 27.2.2011 513 000 28 minut


Charlie s Hankem mají po delší době zase důvod k radosti. Nejen že se Sasha Bingham vrátila k projektu filmového Šukání a mlácení, ale navíc si i Hanka najala jako konzultanta scénáře pro další filmový projekt (zombie béčko Pomalá hniloba 2), za který Hank obdrží honorář 100 tisíc dolarů.

Karen doprovází Marcy na kliniku na potrat. Ta se jí, ale především sobě, snaží namluvit, že dítě opravdu nechce. Když však má nastat rozhodující chvíle, Marcy k potratu nenachází odvahu.

Hank se v baru seznámí se sympatickou dámou, rovněž matkou problémové dcery, a nakonec spolu skončí v Hankově apartmá. Tam se poté dostaví i Sasha, která chce pomoct s několika dialogy pro film. Tehdy vyjde najevo, že ona dáma, se kterou se Hank vyspal, je matka Sashy. A Hank má zase co napravovat.

Charlie je sám doma a tak si chce sám sobě udělat trochu dobře. Vyruší ho však realitní agentka Peggy, která mu oznámí, že původní zájemci o jeho a Marcyin dům práskli do bot. Že Peggy Charlieho vyrušila zrovna při masturbaci však nakonec odhalí své neočekávané plody, když Charlie s Peggy (a spolu i s její bujnou sexuální fantazií) skončí v posteli.

Marcy se rozhodne Stuovi říct o svém těhotenství. Ten je následně ze zjištění, že se stane otcem, tak nadšen, že se Marcy už nedostane k tomu podstatnému faktu, že otcem je ve skutečnosti Charlie.

Hank se omlouvá Sashe za to, co se stalo s její matkou. Poté se vrací do baru, kde se podobně omluví i jí. Ta nakonec Hanka varuje, že vzhledem k tomu, co všechno se teď kolem něj děje, už je na čase, aby konečně dospěl.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)