S04E09: Another Perfect Day

S04E09: Another Perfect Day

CZ 6.3.2011 469 000 28 minut


Děj této epizody začíná v pátek večer, kdy už v pondělí má Hank stanout před soudem za údajné pohlavní zneužití Mii před třemi lety. Nasnadě je tak otázka, co všechno se stihne podělat ještě za víkend?

Nejdřív Hanka vyhodí z hotelu, kde už si stihl nastřádat nemalý dluh. Z pátku na sobotu tedy přespí v autě před domem Karen. Ta ho ráno pozve dál, aby s ní a Beccou mohl Hank strávit sobotu. Odpoledne například učí Beccu řídit, a všichni tři tak spolu po dlouhé době zažijí další dokonalý den.

Charlie je pozván na večeři k Marcy a Stuovi a rozhodne s sebou vzít i Peggy. Právě na této večeři se Runkle konečně dozví, že je Marcy těhotná – je mu však předkládáno (stejně jako všem ostatním), že otcem je Stu, nikoliv Charlie. Tak jako tak, situace okolo tohoto zjištění se vyhrotí v hádku mezi Charliem a Peggy, která se zároveň ukáže být, vedle jiných svých výstředností, i lehce emocionálně nestabilní, až svému okolí nebezpečná.

Karen a Ben si večer vyjdou na rande, zatímco Hank doma hlídá Beccu a Pearl. Nakonec však usne a holky mu vezmou klíče od auta. Vzbudí ho až telefon, že dívky auto nabouraly. Porsche je sice na šrot, ani Becce, ani Pearl se však naštěstí nic nestalo.

A tím skončil další z mála Hankových dokonalých dnů.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)