S04E10: The Trial

S04E10: The Trial

CZ 13.3.2011 633 000 28 minut


Den D nastal a Hank poprvé stane před soudem kvůli údajnému pohlavnímu zneužití Mii Lewis.

Sic se to snaží skrývat, Hank má před soudním řízením skutečně nahnáno, protože si konečně začal uvědomovat, jak je touto událostí jeho život ohrožen. A kuráž mu nepřidá ani to, když se ještě před soudní budovou poprvé po třech letech opět setká s Billem.

Během přelíčení jsou na lavici svědků povoláni Charlie a Karen. Dozvídáme se tak něco více jednak z doby, kdy Hank spal s manželkou Todda Carra, jenž podle jeho knihy Bůh nás všechny nenávidí natočil žánrově dost odlišný film Šílená věcička jménem láska, jednak je nám ale předkládáno i to, jak byl Hank psychicky na dně, když se Karen s Beccou nastěhovali Billovi.

Zvrat nastává ve chvíli, kdy se na lavici svědků dostává Bill a Mia. Z jejich úst zjišťujeme, že Hank se s Miou potkal už před tím, než se s ní vyspal. A že byl Hank tehdy totálně na mol a nic takového si nepamatuje, na tom vůbec nic nemění.

Celý případ se náhle ještě víc zkomplikoval.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)