S04E11: The Last Supper

S04E11: The Last Supper

CZ 20.3.2011 369 000 28 minut


Rozsudek je venku. Hank Moody byl u soudu shledán vinným z pohlavního zneužití Mii Lewis.

Po blíže nespecifikovaně prohýřené noci se Hank probouzí u Abby. Poté se chce vydat domů, ale ještě k tomu nenachází odvahu. Nejdřív proto zamíří k Charliemu. Tam narazí nejen na svého nejlepšího přítele, ale i na jeho lehce řečeno extravagantní přítelkyni Peggy. Vedle útěchy pak Charlie Hankovi dodá i výplatu za jeho úpravy na scénáři Pomalé hniloby 2, ve výši necelých sta tisíc dolarů.

Za část těchto peněz si Hank kupuje nové Porsche (sic musí železnou tyčí ještě trochu poupravit čelní světlomet, než do něj poprvé nasedne). Pak se vydává za Beccou, která mu vyčítá, že nemůže být normální otec. V baru se posléze setkává s prostitutkou Trixie, se kterou se za vpravdě kuriózních okolností poprvé potkal už před třemi lety (California Son) a následně i rok poté (No Way to Treat a Lady). Hank s Trixie stráví odpoledne, ale nevyspí se s ní. Místo toho usne sám a zdá se mu značně přepálený sen o tom, jak by vypadal jeho život „úplně normálního táty“.

Pomocí menší léčky ze strany Marcy se Hank vrací domů, kde pro něj Karen, Becca, Charlie a Marcy připravují oslavu. Je to tak poprvé po velmi dlouhé době, kdy se pětice těchto hlavních hrdinů dává opět plnohodnotně dohromady, na což upozorňuje zejména Becca.

Nic však bohužel netrvá věčně.

Foto: Showtime


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)