Vyhrajte Hankův světoznámý bestseller

Vyhrajte Hankův světoznámý bestseller

17.1.2012 21:00


Loni jste s Ednou v rámci čtvrté řady Californication soutěžili o bobblehead figurku Hanka, letos zase pro jednoho z vás máme slavný Moodyho bestseller God Hates Us All. Více informací uvnitř článku.


Internetové knihkupectví a partner Edny, server reading.cz do nové soutěže pro naše čtenáře a věrné uživatele připravil vskutku unikátní cenu: slavný román Hanka Moodyho God Hates Us All, který, jak fanoušci seriálu Californication jistě ví, byl jeho prvním bestsellerem a „vzorem“ pro film Crazy Little Thing Called Love. Zároveň se bude samozřejmě jednat i o původní anglické vydání, protože v České republice kniha oficiálně nikdy nevyšla.

Získat tak unikátní cenu však nebude žádná hračka. Loni stačilo na výbornou splnit náš znalostní kvíz a poté doufat v náhodné vylosování, letošní soutěž jsme se však rozhodli okořenit trochu víc.


Pravidla jsou následující: v rozmezí tohoto týdne (tedy od zítřka do neděle) budu pod svým nickem do diskuzí postupně tří článků tohoto webu vkládat otázky s tematikou seriálu Californication. Může se jednat o diskuze pod novinkami, spoilery či speciálními články, ale rovněž i o komentáře doprovázející uživatelská hodnocení epizod či postav. Každý z těchto mých komentářů však bude začínat slovem „soutěž“.

Pokud takto mnou skrytou otázku najdete, v samotné diskuzi na ni nereagujte. Na jakékoliv odpovědi přímo v diskuzích nebude brán zřetel. Odpovědi k těmto otázkám mi soutěžící budou zasílat do mého vzkazíku, avšak ne po jedné, na což rovněž nebude brán žádný zřetel, ale až poté, co lokalizují všechny tři skryté otázky a pochopitelně na ně budou znát i správné odpovědi.

Pak už vše záleží na rychlosti soutěžících. Autor prvního vzkazíku, který bude obsahovat správné odpovědi ke všem třem otázkám, vyhrává. Pokud mi však do pondělní noci (23:59) žádný vzkazík se správnými odpověďmi nepřijde, bude zveřejněna ještě jedna doplňující otázka (i poté však bude k získání výhry stačit najít pouze libovolné tři). Pokud ale bude tato soutěž bez výherce i 24 hodin po této nápovědě… asi budu lakoma a knihu si nechám!

V komentářích pod tímto článkem nechávám prostor pro jakékoliv dotazy ohledně soutěže, na jejichž základě můžu ještě upřesňovat samotný článek. Všem potenciálním soutěžícím tímto přeji hodně štěstí!


Jít na Californication | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!