Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

Nečekaná návštěva ve finále třetí série?

23.11.2009 0:00


Trailery na nové epizody jsou poslední dobou sice asi nějaké stydlivé, avšak místo nich se nám dostává poměrně zajímavých novinek. Ve dvanácté epizodě třetí série se má v Californication objevit nečekaný host. A kdo to bude?


No Mia! Čerstvá a svého druhu první promofotka ke třetí sérii s Madeline Zimou odhaluje, že se v závěru nejnovější série můžeme těšit na návrat Hankovy oblíbené sirény. Epizoda má mít premiéru v neděli 13. prosince (u nás samozřejmě v pondělí 14.) a ponese název Mia Culpa, čímž se bude jednat o poslední díl třetí série. Příští týden nás ale čeká epizoda desátá s názvem Dogtown a od finále sezóny nás tak bude dělit už pouze díl jedenáctý, Comings & Goings, na který se můžeme těšit v pondělí 7. prosince.

Pro notorické zapomnětlivce: Mii se na konci druhé série podařilo s velkým úspěchem publikovat knihu Šukání a mlácení, kterou ukradla Hankovi a v posledním dílu jsme se s ní tak u hrobu Lewa Ashbyho loučili a přáli hodně štěstí na jejím celostátním turné. Nezapomínejme však, že v rámci propagace knihy dělala Mii agentku Dani, takže není vyloučeno, že se vrátí i ona, což by rozhodně nevěstilo nic dobrého zejména pro Charlieho a Marcy.


Jít na Californication | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře