Novinky ze sedmé série

Novinky ze sedmé série

3.9.2013 20:49


Sedmá řada sice ještě ani zdaleka neťuká na dveře, přesto se však v Kalifornii Toma Kapinose (tvůrce seriálu) neusnulo. Plánovaná sedmá a nejspíše i poslední řada představí nejen nové herce, ale také nový vysílací čas.


Teaser na sedmou sérii

V následujícím krátkém videu nečekejte žádné nové záběry. Zhlédnete jen sestříhanou závěrečnou scénu z šesté řady s přidaným textovým komentářem.

Thumbnail Play icon

Noví herci

Michael Imperioli – Znáte jej z The Sopranos anebo z Life on Mars. Michael Imperioli se teď pouští do komediálního žánru, aby si zahrál Ricka Ratha, úspěšného a staromódního televizního producenta, který bude hrát důležitou roli v Hankově posledním podniku.


Mercedes Masöhn – Herečka ze 666 Park Avenue si oblékne roli televizní hvězdy Amy Taylor Walsh, která požádá Hanka o něco, což ho přivede do nepříjemné situace. Navíc také dobře zná Sashu Bingham.

Roger Howarth – Dawson's Creek, General Hospital anebo One Life to Live. Nejen v těchto seriál se americký herec Roger Howarth objevil. Nyní míří do Californication jako lektor jógy, na kterou začne Karen chodit.

(Zleva: Imperioli, Masöhn, Howarth)

V sedmé sérii bude také hostovat Heather Graham (Scrubs, Pařba ve Vegas), která se vrátí z minulosti do Hankova života, a Mary Lynn Rajskub (24), kterou uvidíme v roli neurotické spisovatelky.

A na závěr jedna dobrá zpráva pro fanoušky Eddieho Nera – herec Rob Lowe i se svou postavou se v sedmé řadě určitě objeví.

(Zleva: Graham, Rajskub a Lowe)

Epizody a vysílání

První díl sedmé řady ponese název Levon, ve kterém Hank…

…bude mít velmi vášnivý proslov ke Karen o tom, jak ji miluje, ale velmi záhy bude nepříjemně přerušen třetí stranou.

Tento díl však nejspíš neuvidíme v lednu, jak jsme si již zvykli, ale později, a to až někdy na jaře. Místo Californication si totiž svou lednovou premiéru střihnou seriály EpisodesEpisodes, Shameless a House of Lies. Sedmá řada se tak bude vysílat až v páru s šestou řadou Nurse Jackie, která by se mohla na obrazovkách objevit někdy během března či dubna. V jejím programovém slotu tak nahradí letos ukončené The Big C.

Sedmá řada je nicméně již natočená – v přiložené galerii se můžete prohlédnout fotky z večírku, který se konal na oslavu ukončení natáčení seriálu.


Jít na Californication | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře