Hank Moody

Hank Moody

David Duchovny Sezóny 6 2007 - 2013


Slavný spisovatel a uzavřený romantik ustavičně se snažící přijít na to, jak přežít ve skutečném světě.

Slavný romanopisec Hank Moody se přestěhuje z New Yorku do Los Angeles, aby zde natočil romantickou komedii, která vzniká z jeho úspěšného románu. Jenže film zapříčiní blok. Blok, který přerůstá Hankovi přes hlavu a on ztrácí sám sebe a hlavně svou rodinu. Bojuje, aby se mohl vrátit zpět ke své kariéře, se kterou mu pomáhá jeho agent/nejlepší přítel Charlie.

Snaží se vychovávat nedospělou dceru Beccu a získat zpět bývalou dívku a Beccinu matku Karen, která je však zasnoubena s jiným. Může to znít zoufale, ale on si užívá života a všech možných neřestí – alkoholu, drog a žen – s osvěžujícím smyslem poctivosti a neomluvitelné otevřenosti, která je “sprostě” vtipná. Drží všechno to co se rozdělilo pohromadě a snaží se vrátit vše zpět.

Sezóna 2

Po úprku se svatby s Billem žije nyní Karen a Becca znovu s Hankem. Ten brzy poté učiní závažné rozhodnutí podstoupit vasektomii a nadobro se tak odpoutat od možnosti plodit další potomky. Seznamuje se s výstředním hudebním producentem Lewem Ashbym, jehož memoáry jako nový tvůrčí projekt začne psát. Na chvíli opět opustí Karen, která nedokázala kladně odpovědět na jeho nabídku sňatku. Po několika pomíjivých postelových známostech se však opět vrací k sobě, přestože ne na dlouho. Karen odlétá do New Yorku za prací a Hank s Beccou zůstávají v Los Angeles.