Karen Van Der Beek

Karen Van Der Beek

Natascha McElhone Sezóny 6 2007 - 2013


Hanková životní láska, která má však od škatulky „a žili šťastně až do smrti“ opravdu hodně daleko.

Hankova dlouhodobá ex-přítelkyně a matka jeho dcery. S geniálním spisovatelem bývala šťastná, když ještě společně žili v New Yorku, avšak po přestěhování do Los Angeles to šlo od desíti k pěti. Hankův pracovní blok je rozdělí a Karen hledá novou oporu, kterou nakonec nachází ve zralém podnikateli Billovi, se kterým se zasnoubí.

On je úspěšný a dokáže ji ochránit, na rozdíl od Hanka, kterého sice miluje, ale nedokáže s ním žít. A tak se pokouší o nový život s Billem, o kterém si myslí že klape. Ale Hank jí nenechá úplně odejít…

Sezóna 2

Nakonec se rozhodne poslechnout srdce místo rozumu, uteče od Billa a vrací se k Hankovi, přičemž už jen čeká, kdy se mezi nimi zase něco podělá. Hank jí požádá o ruku, ale Karen musí odmítnout už jen kvůli jejich dceři, kterou nestabilita jejich vztahu zraňuje i tak dost silně.

Navíc si bere za úkol starat se o Miu, která na rozdíl od svého otce v L.A. zůstala, což víceméně znamená držet ji dál od chlípného Lewa Ashbyho, který však, jak Karen časem zjišťuje, taky má své osobní kouzlo. Nakonec získá práci v New Yorku, kam se chce původně odstěhovat jak s Beccou, tak Hankem, dopadne to ale tak, že odlétá sama, a dceru s jejím otcem nechává v Kalifornii.