Písně z finále Californication

Písně z finále Californication

1.7.2014 11:00


Seriál Californication už je za námi. Jeho finální epizoda byla odvysílána a české titulky k němu můžete z našeho webu stahovat už od včerejška. A jak tomu je u každé citově vypjaté epizody Californication, i v čele jeho finále stálo pár nezapomenutel­ných písní.


V pozadí epizody Grace zaznělo hned několik písní, které si můžete projít na oficiálním webu Showtime. Nás ale zajímají ty, které měly pro finále celého seriálu největší dopad.

Foo Fighters – These Days

Byl to právě tento třetí singl ze sedmého studiového alba americké rockové kapely Foo Fighters s názvem Wasting Light, který pomohl Hankovi najít odvahu udělat to, co je správné. Tuto píseň si můžete užít i v jeho živé verzi nebo na Spotify.


Thumbnail Play icon

Elton John – Rocket Man

Rocket Mana snad není třeba dlouze představovat. Byl to totiž právě on, kdo v seriálu Californication už zazněl během vypjatého finále jeho třetí řady. Rocket Man tak díky tomu pro seriál fungoval jako jakýsi symbol uzavřeného kruhu, podobně jako píseň You Can't Always Get What You Want od The Rolling Stones, která zazněla jak v pilotní epizodě seriálu, tak i ve finále jeho čtvrté řady. A stejně tak jako tehdy Stoni, i nyní Elton se k finále skvěle hodil. Píseň můžete opět najít i na Spotify.

Thumbnail Play icon

Jít na Californication | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!