Disney připravuje seriál o Autech

Disney připravuje seriál o Autech

13.2.2021 11:47


Úspěšná série animovaných filmů Cars se dočká seriálového pokračování na Disney+, ve kterém se vydáme s Bleskem a Burákem na cestu napříč zeměmi.


V prosinci oznámilo Disney, pod které spadá i společnost Pixar, jež sérii Cars v minulosti vyvíjela, že připravuje spoustu animovaných seriálů, které rozšíří nejrůznější animované filmy. A jedním z nich je i seriál ze světa Cars, kterého se s největší pravděpodobností dočkáme na Disney+ na podzim 2022.

V tomto seriálu budeme sledovat Bleska McQueena a jeho nejlepšího přítele Buráka na cestě napříč zeměmi (pravděpodobně na cestě napříč Amerikou). V jednotlivých epizodách se představí nové a zábavné postavy, nápadité destinace a také staří přátelé, které dvojice po cestě navštíví. O scénář seriálu se postará Steve Purcell, který už působil u prvního dílu z roku 2006 a také u několika her inspirovaných touto filmovou sérií a seriálem Cars Toons. Další projekty, u kterých například zastával nějakou roli, jsou filmy Ratatouille, Rebelka, Coco, Úžasňákovi 2 a Toy Story 4. Nový seriál bude produkovat Marc Sondheimer, který rovněž produkoval již zmíněný film Coco. Také se předpokládá, že by se hlasů Bleska a Buráka opět měli ujmout Owen Wilson a Larry the Cable Guy, avšak není to ještě potvrzené.


(Blesk a Burák se vydají na nové dobrodružství. Foto: Disney)

Zdroj: WhatsOnDisneyPlus

Těšíte se na další příběhy o Autech?


Jít na Cars: The Series | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře