Díl plný Rocku

Díl plný Rocku

4.10.2012 21:07


Pravděpodobně se bohužel v 5. sérii asi nedočkáme celoepizodního muzikálového dílu, ale podle Jona Huertase se zpívat bude – a tentokrát nebude držet mikrofon Tamala Jones.


Místo ní, to bude její ex-přítel/budoucí-přítel?/detektive Esposito!

„Máme případ s kapelou, o které si myslím, že byla skvělá,“ prozradil Jon Wetpaint Entertainment během interview. „Dali nám možnost si s nima opravdu zahrát, zatímco jsme točili, a dovolili mi si s nimi v epizodě před kamerou a všemi ostatními opravdu zazpívat. Myslím, že je to 4. epizoda. Je to zábava. Zamilujete si to!“


Jak se zdá, Jon není v muzikálové branži žádný nováček protože s Roc$stedy spolupracoval hned na dvou písních „Sex is the Word“ a „Waste of Your Time“ (doporučuji ty videa shlédnout, nevím, zda je to úmyslně, ale podle mě jsou k popukání:)

I Tamala se podělila o něco, co můžeme ještě čekat v z rockové epizodě.

„O můj Bože, smrt ve 4. epizodě je šílená!“ napovídá v rozhovoru s The Insider. „Zahrnuje rockovou skupinu a je to poprvé, co uvidíte všechny postavy hrát před kamerou, protože půjde o dokumentární film o té rockové skupině. Jako herci jsme naučení do kamer nekoukat, takže jsme trochu vyšilovali.“

Podle prozatímních informacích je však čtvrtá epizoda „Murder, He Wrote,“ která zavede Castlea a Beckettovou do Hamptons na romantický víkend. Podle mého nejlepšího odhadu tak půjde prozatím o šestý díl „Swan Song“ (slovo Song v názvu hodně napovídá). Navíc se zde podle SpoilerTV má objevit Holy Shemp, jejíž kytarista, James Swan, je nalezen mrtev.

Foto je ilustrativní.


Jít na Castle | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!