Kristen Bell se vrací do třetí série jako nová postava

Kristen Bell se vrací do třetí série jako nová postava

31.7.2022 12:40


Jelikož šel Central Park po své první sérii s aktuální dobou, kdy se prosazovalo korektní rasové zastoupení i co se týče dabérů, postava Molly získala pro druhou řadu nový hlas. Její předchozí dabérka Kristen Bell se však měla vrátit s novou postavou ve třetí sérii a my už nyní víme, koho namluví.


Pokud jste během sledování druhé série ani nepostřehli, že má postava Molly o trochu jiný hlas, tak si o jejím přeobsazení můžete přečíst v našem dřívějším článku. Dabérku z první série Kristen Bell totiž nahradila Emmy Raver-Lampman. Už tehdy však bylo avizováno, že Kristen Bell v Central Parku nekončí, pouze si dá na rok pauzu, než se ve třetí řadě vrátí jako úplně nová postava, která rovněž bude patřit mezi ty hlavní.

A nyní už přišlo z Applu oznámení, že se Kristen Bell vrací jako postava jménem Abby, která je Paigeinou mladší sestrou. A jelikož jsme se dočkali už i několika propagačních fotek z prvních epizod, můžete ji vidět například na jedné po boku její sestry.


(Za Paige přijede do New Yorku její mladší sestra Abby.)

Rovněž byly oznámeny další informace o nové řadě. Tu bude tentokrát tvořit 13 epizod a premiéra prvních tří je stanovena na 9. září. Další epizody se budou vysílat po jedné každý následující pátek až do 18. listopadu. Ve třetí sérii se bude Bitsy nadále snažit koupit park, Owen se pustí do nové kampaně, aby si více lidí park zamilovalo, a Paige bude mít více práce než kdy dřív, když obdrží svou první nabídku na knihu.

V přiložené galerii si ještě můžete prohlédnout všechny vydané fotografie k prvním třem epizodám.

Zdroj. Deadline, Foto: Apple


Jít na Central Park | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře