S01E05: Other Women

S01E05: Other Women

CZ 11.11.2018 950 000 42 minut


Mel si dělá starosti o bezpečnost Niko, takže spolu s Harrym vymyslí plán, jak ji ochránit, k jeho realizaci však bude potřebovat pomoc svých sester. Maggie si všimne, že Macy se trápí ohledně situace s Galvinem, takže se nabídne, že s ní udělá průzkum, ale zjistí, že věci nemusí být zrovna takové, jaké se zdají být. Mezitím se Lucy, jedna dívka ze sesterstva, obrátí na Maggie s prosbou o pomoc, ale Maggie neví, zda jí má říct pravdu, jelikož to může ohrozit její budoucí působení v sesterstvu.

Základní info:

Režie: Amyn Kaderali
Scénář: George Northy
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood), Natalie Hall (Lucy), Nick Hargrove (Parker), Craig Parker (Alastair Caine), Meagan Tandy (Summer), Jerome Yoo (Viktor), Brendon Zub (detektiv Bailey), Shelene Yung (sestřčka Cheryl), …

Upoutávka k páté epizodě

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 5.12.2018 | 16:43:22

    Dobrý díl, docela pusobivá moc na přepsaní času, tohle uměli jen Avataři, Maggie a Lucy to bylo docela divné, jsem zvědav na Alastaira, Macy a Harry jak na sebe narazili vkoupelně bylo fakt vtipné a potom do všecho ještě Maggie jak se lekla taky k popukaní.

  • avmartan
    avmartan 20.11.2018 | 21:56:29

    Rozšiřuje se příběh, konečně se něco děje. Mel dokonce není až tak nudná jako vždycky. Ale Piper to není no :D