S01E14: Touched By A Demon

S01E14: Touched By A Demon

CZ 10.3.2019 740 000 41 minut


Macy se snaží vypořádat se svou nově nastalou démoní situací, a tak se rozhodne sledovat svoje oblíbené televizní seriály, ale věci se poněkud změní a naberou nadpřirozený a zároveň nebezpečný směr. Mel a Jada se snaží s pomocí Niko zjistit, kdo by mohl jít po Jade. Maggie a Parker se rozhodnou svůj vztah posunout na další úroveň, což povede k mimořádnému objevu. Meliny síly se za pomoci vedení Jady začnou rozvíjet, a tak Mel začne pochybovat o úmyslech starších.

Základní info:

Režie: Stuart Gillard
Scénář: Joey Falco
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood), Aleyse Shannon (Jada), Nick Hargrove (Parker), Jimmy Tatro (Gideon), Scott Porter (Levi), …

Upoutávka ke čtrnácté epizodě

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 21.6.2019 | 17:10:56

    Dobrý díl, přijemna změna, neřešily se tu nějake politicke problemy, postavy ze serialu take bylo něco, skoro mi to připadalo trochu na motivy TVD, a ten konec to bylo fakt bombasticke.


Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Nick Hargrove (Parker Caine), Rupert Evans (Harry Greenwood), Valerie Cruz (Marisol Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Melonie Diaz (Mel Vera), Rya Kihlstedt (Julia Wagner), Leah Pipes (Fiona Callahan), Aleyse Shannon (Jada Shields), Natalie Hall (Lucy), Virginia Williams (Charity Callahan), Craig Parker (Alastair Caine), Ellen Tamaki (Niko Hamada),