S01E17: Surrender

S01E17: Surrender

CZ 31.3.2019 700 000 42 minut


Niko požádá Mel o pomoc, a zároveň nevědomky objeví nového démona. Maggie se nabídne, že infiltruje démonův kult, aby jej pomohla najít, ale když se Maggie ztratí musí ji Macy a Mel najít dřív, než bude pozdě. Harry musí čelit následkům „daru“, který dostal od starších, což Mel, Macy a Maggie zanechá šokované a naštvané. Mel si myslí, že by Fiona mohla být klíčem k tomu, že se Harrymu dostane pomoci, což způsobí problémy mezi ní a Jadou. Parkerův stav se mezitím zhoršuje a Maggie má nápad, jak mu pomoci.

Základní info:

Režie: Megan Follows
Scénář: Sarah Goldfinger
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood), Aleyse Shannon (Jada), Leah Pipes (Fiona), Tyler Blackburn (Viralis), …

Upoutávka k sedmnácté epizodě

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 15.10.2019 | 16:53:40

    Dobrý díl, přijde mi že tady jsou sestry za jedno proti starším, Maggie jako navnada byla fakt dobrá a potrestani Harryho bylo fakt radikalní a Fiona se mi take zamlouva kdo vi co ma za lubem.


Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood)