S01E20: Ambush

S01E20: Ambush

CZ 5.5.2019 580 000 42 minut


Starší se domnívají, že jsou jejich životy stále ohroženy, a tak se sestry a Harry spojí, aby se společně pokusili zastavit zlo, které se děje. Mel a Maggie začnou mít obavy, protože Macy nedělá problém poddat se svojí démoní stránce. Vztah Niko a Mel je na dobré cestě, dokud to Mel nepokazí.

Základní info:

Režie: Jeff Byrd
Scénář: Mia Katherine Iverson
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood), Craig Parker (Alastair Caine), Virginia Williams (Charity), Natalie Hall (Lucy), Leah Pipes (Fiona), …

Upoutávka ke dvacáté epizodě

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 17.10.2019 | 17:44:03

    Dobrý díl, zhypnotizovaná Lucy fakt nemá chybu, Macyin plan byl až přiliš radikalni až mi Fiony bylo lito, a ten plan zabiti staršich to bylo fakt dobré jak to obratilo proti ním, a to dědictvi po matce to vypada dobře, nejvíc se mi libi hul co ma Maggie, a Mel s Niko no kdovi jak se to vyvrbi


Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Rupert Evans (Harry Greenwood)