Na co se můžeme těšit v 16. a 17. díle?

Na co se můžeme těšit v 16. a 17. díle?

23.3.2019 10:30


Macy zjistí, že je mnohem silnější, než si kdy vůbec dokázala představit, a Niko objeví nového démona, jehož kult se pokusí Maggie infiltrovat. Kromě toho se Parkerův stav bude neustále zhoršovat a Harry dostane od starších „dar“.

16. Memento Mori

Datum vysílání: 24. března 2019

Macy vynechává paměť, a tak nemůže věřit sama sobě, a proto požádá Harryho a Charity o pomoc. Macy se stane mnohem silnější, než si kdy vůbec dokázala představit, začne si dávat věci dohromady a nemůže se už dočkat, až svým sestrám řekne o své vizi. Mel a Maggie se o Macy bojí, a tak hledají pomoc u nečekaného zdroje.

17. Surrender

Datum vysílání: 31. března 2019

Niko požádá Mel o pomoc, a zároveň nevědomky objeví nového démona. Maggie se nabídne, že infiltruje démonův kult, aby jej pomohla najít, ale když se Maggie ztratí musí ji Macy a Mel najít dřív, než bude pozdě. Harry musí čelit následkům „daru“, který dostal od starších, což Mel, Macy a Maggie zanechá šokované a naštvané. Mel si myslí, že by Fiona mohla být klíčem k tomu, že se Harrymu dostane pomoci, což způsobí problémy mezi ní a Jadou. Parkerův stav se mezitím zhoršuje a Maggie má nápad, jak mu pomoci.


Jít na Charmed (2018) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře