Třetí řada Charmed by se měla začít natáčet v srpnu

Třetí řada Charmed by se měla začít natáčet v srpnu

28.6.2020 20:31


Stanice CW přerušila kvůli koronaviru natáčení několika svých seriálů. Proto skončila druhá řada seriálu Charmed dříve, jelikož i jemu se přerušení natáčení nevyhnulo. Podle nejnovějších informací to však vypadá, že se natáčení brzy opět obnoví.


Koronavirus postihl i zábavní průmysl, a tak není divu, že se stanice CW rozhodla kvůli této nové hrozbě přerušit natáčení několika svých seriálu. Mezi těmito seriály nechyběly ani nové Čarodějky. Natáčení bylo přerušeno a druhá řada tak skončila devatenáctým dílem. V některých lokacích se ale postupně situace uvolňuje a objevily se zvěsti, že seriály, které se natáčí ve Vancouveru se brzy zase začnou natáčet.

Kromě Charmed by mělo během nejbližších měsíců započít i natáčení seriálů The Flash a Riverdale, přičemž Charmed by se mělo začít natáčet snad již 10. srpna. Všechny tyto tři seriály budou mít zároveň premiéru nové řady v lednu následujícího roku. Vše však záleží na aktuální situaci, a tak je možné, že se obnovení natáčení přesto odloží na pozdější měsíce. Doufejme však, že tomu tak nebude a my se brzy dočkáme svých oblíbených seriálů.


Foto: CW


Jít na Charmed (2018) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!