Abigael

Abigael

Poppy Drayton Sezóny 1 2019 - 2020


Napůl čarodějka a napůl démonka.

Abigael Jameson-Caine je napůl démonka, jelikož je dcerou mocného démona Alastora, a napůl čarodějka, protože její matkou je čarodějka jménem Francesca Jameson. Je tedy nevlastní sestrou Huntera a Parkera.

Tři sestry se s Abigael seznámily, když ji zachránila Macy před bandou démonů. Abigael měla jako démonka velké ambice a rozhodla se stát Vládkyní démonů tak, že odstranila z trůnu svého bratra Parkera. Je krutá a manipulativní. Jako vůdkyně démonů se rozhodla ukončit dlouhotrvající válku mezi démony a čarodějkami.

Když se stala vládkyní, její pravou rukou byl démon jménem Godric. Ten však později naznal, že už se pro tuto roli královny nehodí, jelikož se příliš bratříčkovala s vyvolenými čarodějky, a rozhodl se ji odstranit z trůnu. Abigael se proto nyní musí před démony skrývat.

Navzdory své povaze našla zalíbení v Harrym, který ji dokázal přijmout takovou jaká je a její city částečně opětoval. Kromě toho v ní je nějaké dobro, jelikož občas pomáhá třem sestrám a též si nechala matčinu knihu lektvarů.

Foto: CW