Jada Shields

Jada Shields

Aleyse Shannon Sezóny 1 2018 - 2019


Napůl čarodějka a napůl světlonoška, která je členkou Sarcany.

Jada Shields je napůl světlonoškou a napůl čarodějkou, která ukradla sestrám kosu Tartaru, aby mohla spolu se svými Sestrami Arcany, zkráceně Sarcana, vysvobodit z Tartaru čarodějku Fionu Callahan. Sarcana je skupina čarodějek, která se neřídí pravidly stanovenými staršími a používá zakázanou magii, aby ochránila svět smrtelníků i svět nadpřirozena.

Jada vyrůstala v adoptivní rodině smrtelníků, ale když se u ní začaly projevovat její čarodějné schopnosti, rozhodla utéct z domova. Poté se jí ujala Sarcana a Jada se stala členkou této organizace. Zalíbení našla v Mel, kterou se snažila naverbovat do Sester Arcany, aby měla na své straně tři nejmocnější čarodějky na světě.

Sestry se ji však snažily najít kvůli tomu, že jim ukradla kosu Tartaru, a tak Mel zpočátku předstírala, že je na Jadině straně. Později ovšem zjistila, že se jí líbí, co Sarcana dělá, a chtěla se stát členkou. Kromě toho byla Jada přítelkyní Marisol, se kterou dokonce vytvořila společné kouzlo.

Jada je nezávislá, nebojácná a působí nebezpečně. Dokáže manipulovat s elektřinou, a protože je napůl světlonoška, může se díky své elektřině i přenášet z místa na místo

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!