Herec Brett Dalton doplní stanici 51

Herec Brett Dalton doplní stanici 51

3.11.2021 18:15


S odchodem Caseyho se na stanici 51 uvolnila místo poručíka zásahového vozu 81. Proto je nutné ho někým zaplnit a tím vyvoleným se stane herec Brett Dalton, kterého můžete znát ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.


V pátém díle jsme se museli rozloučit s postavou Matta Caseyho, který už spoustu let působil coby poručík a následně kapitán zásahového vozu 81, který spadá pod stanici 51. Jeho místo tak musí být někým zaplněno a pro fanoušky by určitě byla samozřejmou volbou Stella Kidd, která složila poručnické zkoušky a tudíž by mohla na tuto pozici nastoupit. Stella se však nyní nachází mimo dění, jelikož má plné ruce práce se svým náborovým programem Dívky v plamenech a tvůrci tak prozatím museli přijít s jinou variantou. A kdo ví, třeba Stella velení nad zásahovkou vůbec nezíská a z nové postavy se nakonec třeba vyklube stálá postava seriálu.

Prozatím však bude postava poručíka Jasona Pelhama patřit k vedlejším postavám. Těšit se na něj můžeme už v dnešním sedmém díle a ztvární ho herec Brett Dalton. Ten se do seriálového světa nejvíce zapsal jako Grant Ward ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D..


(Brett Dalton jako Grant Ward. Foto: ABC)

Zdroj: Deadline

Jste zvědavi na novou posilu?


Jít na Chicago Fire | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře