Chicago Justice

Chicago Justice


Známý tvůrce seriálů Dick Wolf přinesl už čtvrtý přírustek do světa Chicaga. Odhodlaný tým kanceláře státního zástupce složený z prokurátorů a vyšetřovatelů kličkuje mezi rozpálenou městskou politikou a kontroverzí a nebojácně si vynucuje spravedlnost. Během toho co mají na starost ty největší případy, které jsou často mediálně propírané, musí balancovat mezi názorem veřejností, bojí o moc uvnitř systému a jejich neutuchající touze pro zákon.

Seriál se točí okolo prokurátora Petera Stonea, ambiciózního zástupce šéfa útvaru zvláštního stíhaní. Neúprosně stíhá spravedlnost, je to pro něj víc než jen práce, je to smysl života. Stone, syn známého newyorského státního návladního Bena Stonea (ze seriálu Law & Order), pronásleduje cíl, který jen on může vidět. Což ho často vede do přímého střetu s Markem Jefferiesem, státním zástupcem Cook County, která pohlíží na svět skrze politiku. I když Jefferies věří, že dobrý prokurátor má dát porotě a veřejnosti čistý, jasný a stravitelný příběh, Stone je přesvědčen, že zákon není vždy nejstravitelnější při prvním kousnutí. Společně se svým týmem Stone a Jefferies přináší potřebnou spravedlnost městu Chicago.

Jeho tým se také skládá z asistentky státního zástupce Anny Valdezové, nadšenému nováčkovi, která je flexibilnější a odhodlanější pravidla trochu ohnout, aby dostala správný výsledek; Laury Nagelové, tvrdé vyšetřovatele, která pohlíží na každý případ skrze oči oběti; a Antonia Dawsona, vyrovnaného hlavního vyšetřovatele a bývalého detektiva.

Mimo Wolfa tvoří tým výkonných producentů Michael S. Chernuchin, Matt Olmstead, Derek Haas, Michael Brandt, Arthur Forney a Peter Jankowski. Seriál je produkován Wolf Films ve spolupráci s Universal Television. Seriál byl po první sérii zrušen a to i navzdory mnohem lepším výsledkům než měly seriály jako Shades of Blue a Taken. Stanice NBC, na které byl seriál vysílaný, řekla, že seriál zrušila kvůli udržitelnosti a rozložení peněz dalším seriálům.

Hlavní postavy seriálu jsou:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon