Ava Bekkerová

Ava Bekkerová

Norma Kuhling Sezóny 4 2017 - 2019


Kardiotorakální chirurg, která byla posedlá dr. Rhodesem.

Dr. Ava Bekkerová je kardiotorakální chirurg z Jižní Afriky, která se často profesionálně střetávala se svými názory s dr. Connorem Rhodesem. V 4. řadě se začala zaučat na oddělení CT vyšetření. S dr. Rhodesem měli krátký románek, který ale skončil špatně.

V průběhu čtvrté řady dostává štědrý dar od Cornelia Rhodese, otce dr. Rhodese, aby pro něj mohla postavit hybridní operační místnost. Během operace je vystavena viru HIV, když ji Rhodesův skalpel řízne do ruky a také udělá operaci výměny chlopně u srdce Rhodesova otce, který ale nakonec selže. Rhodes je přesvědčený, že Bekkerová manipulovala událostmi, aby zajistila, že se budou neustále střetávat. Vypadá to, že je ale pouze paranoidní, jelikož všechny nehody mají nevinné vysvětlení.

Nicméně když Rhodesův otec náhle umírá na předávkování inzulínem během zotavování po druhé operace, Bekkerová řekne Connorovi, že už má od otce pokoj a může znovu obnovit jejich vztah, jako kdyby byl jeho otec jediná věc, která je držela od sebe. Connor šokovaný její řečí jí řekne, že je příliš pozdě a ona naštvaně odejde.

V páté řadě když započne vyšetřování podezřelé smrti Cornelia Rhodese, snaží se pomstít Connorovi a naznačí vyšetřovatelům, že to Connor může být vrahem otce. Poté co zjistí, co dělá, se s ní začne Connor hádat, dokud mu dr. Isidore Latham vidoucí jejich nepřátelství řekne, že je blízko vyřešení případu. Bekkerová mu přizná, že zavraždila jeho otce, aby ho vyhrála zpět a spáchá sebevraždu tím, že si pomocí skalpelu podřízne hrdlo. Zděšený Connor se ji pokusí zachránit, ale je příliš pozdě.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

CHICAGO MED

CHICAGO FIRE
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!