S02E03: The Weigh Station

S02E03: The Weigh Station

CZ 8.10.2014 6 670 000 42 minut


Po střelbě v v baru, kde byla zraněná Jayova známá, pátrá tým po tom, kdo za útokem stojí.

Základní info:

Režie: Nick Gomez
Scénář: Michael Batistick
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Paul Schulze (Joseph Price), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Kara Killmer (Sylvie Brettová)
Ostatní herci: Mickey O'Sullivan (Karl Forsman), Paulina Olszynski (Charlene Radganová), Chris Agos (Steve Kot), Jason Singer (Oskar Bembenek), Erik Hellman (dr. Alec Willhite), Scott Benjaminson (Johnny Douglas), Sarah Mitchell (Maddie Callahanová), Luke Daigle (Donald Novak), …

Popis dílu:

Jayova známá byla postřelena při přestřelce v baru a protože Jay byl cílem střelby, Voight nařídí ochrannou vazbu a nedovolí Jayovi účastnit se vyšetřování. Tým zatím začne pátrat po tom, kdo stál za útokem, a zjistí, že střelba byla na objednávku. Alvin se pokouší dohodnout s Bembenekem, který stojí za akcí, ale bez výsledku. Zatímco pátrání probíhá, přibývají mrtví. Tým se rozhodne pro riskantní akci a pokusí se vylákat střelce dohodou, při které použijí Jaye jako volavku. Kim a Adam řeší svůj vztah. Trudy je nepříjemná na Nadiu, která si ale jako jediná vzpomněla na její narozeniny. Trudy se Nadie na konci epizody omluví. Erinina matka se bude vdávat a chce, aby Erin byla ne její svatbě. Erin ze začátku nechce přijít, ale nakonec se na svatbě zastaví. Po svatbě zajde Erin za Voightem a baví se s ním o svém zážitku se svou matkou z dětství a poděkuje mu za to, že se jí v dětství ujal. Jay se zastaví v nemocnici za svou postřelenou známou a v čekárně narazí na záchranářku Sylvii a svěří se jí se svými pocity ze střelby z baru.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!