S02E09: Called in Dead

S02E09: Called in Dead

CZ 10.12.2014 6 710 000 42 minut


Tým pátrá pro šéfech drogového gangu, který Erin odhalila. Erin se rozhoduje o nabídce task force, Kim se Seanem musejí spolupracovat se Seanovou bývalou partnerkou Jen, což se ukáže jako nelehký oříšek.

Základní info:

Režie: Alik Sakharov
Scénář: Craig Gore a Tim Walsh
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Spencer Grammar (Jenn Cassidyová), Kevin J. O'Connor (velitel Fischer), Jay Whittaker (Trenton Bostaph) a Bailey Chase (David Lang)
Ostatní herci: Melissa Carlson (Meredith Olinskyová), Patrick Clear (soudce Darren Lachlan), Jeremy Earl (Carl ‚Blue‘ Johnson), John Ferrick (Evan Lormer), Kristin Andersson (Elisha Nicoterová), Richard Traub (Seth Morgan), …

Popis dílu:

Erin přibíhá domů, kde objeví Nadin a její kamarádku Aliciu z AA meetingů, která se předávkovala heroinem. Erin od ní zjistí informace o tom, že v baru, kde dívka pracuje, je ve sklepení laboratoř, kde se drogy vyrábějí. Voightův tým bar přepadne v maskách a heroin odnese. Tým se snaží zmást majitele operací tím, že se nejednalo na první pohled o policejní zásah, a získat tam nové informace z odposlechů. Trenton Bostaph, majitel klubu, týmu prozradí, že celou operaci řídá muž jménem Blue a zařídí s ním schůzku. Týmu se podaří Blua chytit, ale nedozví se od něho žádné informace. Ukáže se, že způsob, jakým Erin získala informace od Alicii by mohl být problém a Voight se na Nadii rozzlobí. V rozhovoru řekne Erin, že ví o nabídce, kterou dostala, ale že potřebuje, aby Erin byla schopná si udržet nadhled v průběhu vyšetřování. Alvin se vrací ke své ženě Meredith, ale po příchodu domů zjistí, že ji drží jako rukojmí dva bratři, kteří vyžadují, aby se Alvin vrátil na stanici a přinesl jim zpátky heroin, který zabavila policie. Alvin jede na stanici vyzvednout heroin a cestou vezme brokovnici, kterou pak zastřelí muže, který na něj čekal v autě. Alvin s Voightem pak dojedou do Alvinova domu, kde zatknou druhého z dvojice. Po výslechu se ukáže, že oba bratry i Blua pojí osoba soudce Lachlana.Při výslechu pak tým zjistí, že za operací nestojí Lachlan, ale jeden z úředníků soudu, který se pak přizná ke své účasti. Erin si přichází promluvit s Voightem o Nadie i o nabídce task force, kterou dostala. Voight jí řekne, že je na ni pyšný, ať už se rozhodne jakkoliv. Erin pak řekne týmu, že se rozhodla nabídku přijmout. Sean a Kim se setkají s Seanovou expartnerkou Jen a když s ní vyrážejí do terénu, Sean a Jen se po celou cestu hádají. Kim nakonec vyrazí k domu, kam mířili, sama, unavená hádkou a je těžce postřelena.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!