S02E10: Shouldn't Have Been Alone

S02E10: Shouldn't Have Been Alone

CZ 7.1.2015 7 410 000 42 minut


Poté, co je Kim postřelená, začne tým hledat útočníka. Erin posouvá svůj nástup k task force, aby mohla pomoci dopadnout střelce.

Základní info:

Režie: Fred Berner
Scénář: Michael Weiss
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Spencer Grammar (Jenn Cassidyová), James Colby (Ray Dwyer), Bailey Chase (David Lang), Craig Spidle (dr. Isaac Webber), Erika Haaland (Abby Gouldingová)
Ostatní herci: Alex Stage (Spencer York), Jessica Bess Lanius (Susannah Webberová), Nathan Hosner (dr. Lewis Rand), Atra Asdou (Shauna), …

Popis dílu:

Poté, co byla Kim potřelená, vchází Sean do domu a zjistí, že uvnitř byla nastražená brokovnice. Celý dům je plný pastí a v koupelně najde Sean rozloženou mrtvolu. Voightův tým přijíždí na místo, Erin posouvá svůj nástup k task force, aby mohla pracovat na případu. Oběť ve vaně je identifikována jako bývalý děkan psychologie Luther Markov. Stopy dovedou tým do garáže, která je podobně jako dům plná nastražených pastí. Poté, co se tým dostane dovnitř, najdou mrtvolu Travise Webbera. Ukáže se, že Markov byl mentorem Weberova otce Iscaaca, který učí na univerzitě. Tým zjistí, že Isaac Webber vyplnil soudní zákaz přiblížení proti jednomu ze svých studentů, Spencerovi Yorkovi. Jay a Erin vyrazí na univerzitu a zjistí, že York udělal scénu u obhajoby své kvalifikační práce. Adam zatím čeká v nemocnici, až se Kim probudí, a promluví si mezitím s Trudi, která mu řekne, že je důležité, aby byl někdo v nemocnici, až se Kim probudí. Zatímco Adam vyrazí do terénu, Trudi zůstane s Kim v nemocnici. Tým vyráží do domu, kde očekávají Yorka, ale místo vybuchne a ukáže se, že je celé opět promořené pastmi. Adam konfrontuje Seana ohledně toho, co se stalo minulé noci Kim. Týmu se podaří najít Isaaca Webbera a zatknout Yorka, nicméně Webberova žena Sussane je nezvěstná a York jim odmítá říct, kde je. Voight se pokouší přesvědčit Webbera, aby jim pomohl. Webber jim řekne, že jeho žena měla poměr s jedním ze svých klientů. Tým vyráží do klientova domu, kde nachází Sussane spolu s nastraženou bombou. Jayovi se podaří bombu zlikvidovat. Voight pak navštíví Kim v nemocnici a nabídne jí místo v týmu. Erin se loučí s Jayem. Kim zatím zvažuje Voightovu nabídku.

Foto: NBC
  • Mammon52852
    Mammon52852 14.1.2015 | 6:07:27

    No páni to byl dvojdíl super