S02E11: We Don't Work Together Anymore

S02E11: We Don't Work Together Anymore

CZ 14.1.2014 42 minut


Když se task force dostává v případu drogového kartelu do slepé uličky, Erin požádá Voighta a jeho tým, aby jim pomohli s vyšetřováním.

Základní info:

Režie: Mario Van Peebles
Scénář: Michael Bastick a Mo Masi
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Bianca Lawson (Kylie Rosalesová) a Bailey Chase (David Lang)
Ostatní herci: Gonzalo Vargas (Esteban Urbina), Michael Fatigato (Emilio Quentin), Danny Martinez (pochůzkář Garcia), Rachel Cerda (Cassie Thomasová), Ernest Perry Jr. (Willy), Roy Gonzalez (Carlos Rosales), Adam Tanguay (pochůzkář Roark), …

Popis dílu:

Erin nastupuje k nové jednotce a pracuje na novém případu drogového kartelu vedeného Damienem Mendozou. Informátorka Kylie má pomoci celou operaci zavřít, ukáže se však, že Mendoza se dozvěděl o tom, že je mu policie na stopě a celou operaci vyklidil. Celá jednotka se tak musí obrátit na chicagskou policii s prosbou o pomoc. Kim se vrací z nemocnice a Trudi ji posadí za stůl, zatímco sama vyrazí do terénu. David Lang z task force je přesvědčený, že Kylie dala lidem řídícím operaci tip, Erin si to ale nemyslí. Týmu se podaří najít auta registrovaná na Cassie Thomas, přítelkyni Emilia Quentina, který je zapletený v Mendozově operaci. Voightův tým Emilia zatkne a vyslýchá, Emilio však trvá na tom, aby se s policisty dohodl. Erin se pokusí Davida přesvědčit, že Voightovi se Emilia podaří zlomit, ale neuspěje. David nabídne Emiliovi dohodu výměnou za informaci, kde je místo setkání s Mendozou. Když se polisté na místo dostanou, najdou všechny Mendozovy partnery mrtvé. Erin se pokouší omluvit Voightovi za situaci s Emiliem, ale Voight jí řekne, že její loajalita leží teď s FBI a je proto potřeba, aby s Davidem vycházela. Jay nabízí Erin, jestli nechce znovu obnovit jejich vztah, když pracuje už v jiné jednotce. Trudi se pokouší v ulicích získat informace, které by Voightovi pomohly k dopadení Mendozy. Zároveň vypráví Seanovi o svých pochůskářských časech a pokouší se ho přimět, aby se přenesl přes to, co se stalo Kim. Trudi získá informace, které vedou k dopadení Mendozy a nalezení Kylie. Sean se přijde omluvit Kim za to, co se stalo a Kim se na základě toho rozhodne, že Voigtovu nabídku nepřijme a zůstane v ulicích, dokud se Seanem oba nesrovnají s tím, co se stalo. Erin začíná pochybovat o tom, jestli task force byla správná volba a na konci epizody přichází za Jayem a vyspí se s ním.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!