S02E13: A Little Devil Complex

S02E13: A Little Devil Complex

CZ 4.2.2015 7 580 000 42 minut


Tým se pokouší usvědčit žháře, který kolegům z Chicago Fire zabil záchranářku Leslie Shay. Ukazuje se, že případ nebude vůbec snadný a přinese těžké chvilku nejednomu členovi týmu… Druhá část crossoveru s Chicago Fire (3×13).

Základní info:

Režie: Steve Shill
Scénář: Michael Brandt a Derek Haas
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Robert Knepper (Adrian Gish), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Ellen Woglom (Megan Shayová) s Monica Raymund (Gabriela Dawsonová), Charlie Barnett (Peter Mills) a Eamonn Walker (Wallace Boden)
Ostatní herci: Ricardo Gutierrez (Bob Kirchen), Paul Grondy (Barry Stegg), Charles Stransky (Marco), Laurie Larson (Piper Gishová), Terry Bozeman (dr. Miller), Bob Flynn (strážník Cray), Arie Marchioni (Ferrell), Lance Baker (Rupert Yackey), Abby Pierce (Rachel), …

Popis dílu:

Erin se vrací zpět k jednotce. Antonio se sejde se svou sestrou Gabrielou, která ho požádá o pomoc s případem žháře Adriana Gishe. Gish založil požár, který zabil její kolegyni a skvělou kamarádku Shay, ale nikdo mu nedokáže nic dokázat. Poté, co Gishe Antonio vyprovokuje, muže zatkne a odvede na stanici. Voight Gishe vyslýchá, ale ukazuje se, že Gish si s policisty hraje, což Voighta rozčílí a přiměje k tomu, aby se případem začali zabývat. Tým zjistí, že Adrian Gish si v minulosti změnil několikrát jméno a když prohledají jeho byt, nemohou najít nic, co by Gishe spojovalo se žhářskými útoky ve městě. Kim se Seanem zatím Gishe sledují a když ho na okamžik spustí z dohledu, jejich auto vybuchne. Tým Gishe však nezatkne, protože nemají dostatek důkazů k tomu, aby ho usvědčili. Trudi je mezitím podezřele milá v práci a když se jí Kim zeptá, ukáže se, že Trudi je pod dohledem a mohla by přijít o práci. Kim se pokusí s dohledem promluvit a dát Trudi dobré hodnocení. Adam s Alvinem pokračují ve sledování Gishe do obchodu, kde obsluhuje dívka, která má popáleninu na obličeji. Gish při rozhovoru s ní ukáže, že má sám na předloktí popáleniny, což dovede tým k jeho pravé identitě a k druhému domu, kde bydlí. Tam tým nachází fotky Gabriely a než ji Antonio stihne varovat, Gabriela ztratí signál, když vejde do výtahu. Výtah se zasekne a Gish ho shora otevře, aby dovnitř mohl nalít benzít a Gabrielu uvnitř zapálit. Antoniovi se ale podaří přijet dostatečně včas a Gishe zastřelí dřív, než může Gabriele ublížit. Antonio je z celé záležitosti otřesený. Jay s Erin se rozhodnou, že se budou scházet i nadále. Ukáže se, že Trudi lhala a změna jejího chování byla kvůli novinovému článku, který o ní vyšel. Kim se cítí podvedená, protože hodnocení, které Trudi dala, se objeví v novinách. Erin se na konci setkává se svou matkou. Ta má podezření, že jeden ze zákazníků půjčovny, kde pracuje, mohl někoho zabít.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!