S02E17: Say Her Real Name

S02E17: Say Her Real Name

CZ 4.3.2015 6 340 000 42 minut


V Chicagu se koná světová obchodní konference a členové týmu se vydávají v utajení mezi účastníky, aby detekovali případné hrozby. Adam infiltruje skupinu Black Grid a spřátelí se se Sierrou, dívka však skončí mrtvá a tým musí objasnit její vraždu. Do města přijíždí Jayův bratr a spolu s ním i problémy.

Základní info:

Režie: Nick Gomez
Scénář: Dick Wolf a Matt Olmstead
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Nick Gehlfuss (Will Halstead), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Kevin J. O'Connor (velitel Fischer), Gary Perez (Fabian Sosa), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Kale Clauson (Mason ‚Mad Max‘ Rutowski)
Ostatní herci: Joshua Butler (Josh ‚The Pope‘ Daniels), Jesse Dabson (Keith Hughesová), Lucy Blehar (Felicia ‚Sierra‘ Hughesová), James T. Alfred (agent Rose), Eryn Koehn (Xaviera), Kathy Scambiatterra (soudní lékař), Howie Johnson (seržant Conroy), …

Popis dílu:

Adam infiltroval teroristickou buňku Black Grid, která chystá útoky v době velké konference v Chicagu. Tam se sblíží s dívkou, která si říká Sierra. Když Adam večer s Alvinem odchází ze stanice, Sierra mu volá a prosí ho, aby přišel do hotelu. Když tam Adam s Alvinem dorazí, uvidí dívčino tělo přistávat na autě. Adam vběhne do pokoje, odkud tělo spadlo, ale ukáže se, že je v pokoji ubytovaný Fabian Sosa, vysoce postavený argentinský úředník a celý hotel je pod FBI jurisdikcí. VKim je zmatená, že Adam dívku znal a když se Seanem čekají v autě, vyptává se Seana na to, jestli někdy pracoval v utajení. Sean ji však ujišťuje, že Adam by Kim nikdy nepodvedl. zná. Voightův tým zatím rozjíždí vyšetřování. Vše nasvědčuje tomu, že se Sierra pokoušela Sosu svést. Antonio zjistí, že dívka se na baru setkala se Sosou a ten si ji odvedl do hotelu. Voightův tým vyrazí zastavit Sosovu kolonu a Voight ho odveze do hospody, aby se vyhnul policejní stanici, a začne ho s Alvinem vyslýchat. Zbytek týmu vyráží na stanici, kde Jay zjistí, že do města přijel jeho bratr Will z New Yorku. Ukáže se, že Will přišel o práci jako doktor. Týmu se mezitím podaří najít výhrůzný e-mail, který obsahuje video Sosy a Sierry a Sosa po konfrontaci přizná, že se s dívkou viděl, ale když ji opustil v hotelovém pokoji, byla v pořádku. Jay, Erin a Adam vyrážejí do bytu, který byl registrovaný jako byt, ze kterého odešel e-mail a zjišťují, že patří muži, který si říká Mad Max a je vůdcem Black Grid. Díky Adamově kontaktům v Black Grid se týmu podaří Mad Maxe chytit, ale muž tvrdí, že s vraždou neměl nic společného a má na dobu vraždy dobré alibi. Jay navrhne, aby tým zkusil přijmout výzvu výkupného. Antonio jde do terénu v přestrojení za Sosova řidiče a provede výměnu s mužem na motorce. Po honičce se týmu podaří ho dopadnout a zjistí, že se jednalo o jednoho ze členů Black Grid, Toma, který se Sierrou naplánovali celou věc, aby získali výkupné. Když se ale dívka cítila zle a chtěla zavolat policii, Tom ji shodil z okna. Kim přesvědčí Adama, aby šel na bohuslužbu za Sierru. Jay se vrací k sobě do bytu, kde najde Willa, který je zmlácený a řekne mu, že mu neřekl všechno o tom, proč odešel z New Yorku.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!