S02E21: There's My Girl

S02E21: There's My Girl

CZ 6.5.2015 6 540 000 42 minut


Chicagská policie vyšetřuje bombový útok v kavárně a první kroky vedou ke nezletilému svědkovi, který by vyšetřování mohl posunout kupředu. Voight se rozhodne pomoci Trudi s přípravou památního kamene.

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Michael Batstick a Mo Masi
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Joe Minoso (Joe Cruz), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Kevin J. O'Connor (velitel Fischer), Samuel Hunt (Greg Gerwitz)
Ostatní herci: Sean Bradley (Mason Brahmer), Rinska Carrasco (Valerie Munizová), Haley Seda (Isabella Munizová), Anton Bassey (Kenny Reevis), Shane Kenyon (Sam Carden), James Sharpe (Graham Norcross), Mark Forrest (šéf George Baumgartner), Anthony Conway (Brandon Walters), Danny Martinez (pochůzkář Garcia), Todd W. Edwards (Frankie Roman), Doug James (otec McClosky), Antonio Polk (Ron McGinty), …

Popis dílu:

Tým se snaží vyrovnat s nedávnou ztrátou své kolegyně a nejhůře celou věc nese očividně Erin. V Chicagu dojde k výbuchu v kavárně a Jayovi se podaří najít dvanáctiletou svědkyni, která viděla útočníka. Její matka se však obává, že by jí mohlo hrozit nebezpečí, kdyby mluvila s policií, a proto Jayovi nedovolí s ní mluvit. Tým zatím zjistí, že vlastníkovi restaurace vyhrožoval místní gangster. Adam s Erin ho přivezou na stanici k výslechu, ale nezdá se, že by v celé věci byl zapleten. Trudi zatím zařizuje památní desku pro Nadiu a Sean se nabídne s pomocí. Trudi se dozvídá, že památní deska nebyla schválená, protože Nadia nebyla oficiálně policistka, a ani vyhrožování veliteli celou věc nezmění. Jay se zatím rozhodne najít cestu, jak se dostat ke svědkyni, a proto zařídí placené školné v dobré škole, aby její matce mohl poskytnout argument, proč s ním mluvit. Díky dívčině svědectví tak dostane dobrý popis muže, kterého mají hledat. Stopy zatím zavedou ostatní členy týmu k vlastníkovi budovy. Týmu se později podaří identifikovat muže, kterého viděla jejich svědkyně a když přicházejí do jeho bytu, zjistí, že je to zřejmě jejich člověk. Erin s Jayem sedí v autě a když je uvidí podezřelý, začne utíkat. Jay s Erin ho pronásledují a podaří se jim ho chytit. Trudi zatím přichází za Voightem a ten jí přislíbí pomoc s památní deskou. Kevin začne vyslýchat podezřelého. Je očividné, že dostal za celý útok od někoho zaplaceno, než se jim však podaří z něj získat informace, muž se podřeže plechovkou, kterou Kevin zapomněl v cele. I přesto se týmu podaří zjistit, že v celé věci měl prsty vlastník restaurace. Kevin je zatím degradován na strážníka do doby, než bude vyšetřena sebevražda podezřelého a Kim je převelena k týmu. Díky Voigtovým kontaktům a informacím se podaří nakonec velitele policie přesvědčit, aby byla pro Nadiu odhalena pamětní deska. Erin si její smrt dává za vinu a když jí Jay nabízí pomocnou ruku, rozhodne se, že se svým smutkem vyrovná sama.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!