S04E17: Remember the Devil

S04E17: Remember the Devil

0 22.3.2017 6 390 000 42 minut


Rozvědka vyšetřuje ženy, která byla držena v zajetí v přepravním kontejneru a která odmítá pomoct najít podezřelého. Když se vypustí video, tým si uvědomí, že je i druhá rukojmí a snaží se ji co nejrychleji najít. Mezitím se Halsteadova expřítelkyně objeví v Chicagu a oznámí, že jsou stále vzatí; a Olinsky se vrací do práce po smrti své dcery.

Základní info:

Režie: Rohn Schmidt
Scénář: Mike Weiss
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Laura Slade Wiggins (Juliana Parksová), Marceline Hugot (Geraldine Crane), Stephanie Fantauzzi (Abby McSweeneyová), Marcus Choi (Daniel Jung) s Rachel DiPillo (Sarah Reeseová) a Nick Gehlfuss (Will Halstead)
Ostatní herci: Conor Woods (Sam Driscoll), Sam Pearson (Marcus Walker), Andrew L. Saenz (Anthony Ochoa), Celeste Cooper (lékařka), Dylan Jost (Austin Forchette), Jillian Mitchell (Shanee Wallisová), Eric C. Lynch (pochůzkář Dichter), Cesar Jaime (pochůzkář Cesar), …
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!