S08E03: Tender Age

S08E03: Tender Age

CZ 14.1.2021 6 580 000 42 minut


Ruzek a Burgessová najdou dítě, jak se samo prochází uprostřed ulice a když ho vezmou domů, objeví celou rodinu zavražděnou. A Uptonové je nabídnuta práce u FBI.

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Richard Brooks (poručík řešící nezletilé), Jade Radford (Nia Bensonová), Ramona Edith Williams (Makayla Wardová)
Ostatní herci: Byron Coolie (Marv), Adenike Thomas (Alanah Mercerová), Nora Caroll (Kathy Wardová), Marika Mashburn (Claire), Rasell L. Holt (Truman Powell), Shavar D. Clark (Tariq Morris), …

Foto: NBC


Thumbnail Play icon


  • Jana13.13
    Jana13.13 14.1.2021 | 15:01:23

    Po téhle epizodě jsem přesvědčená, že se Kim s Adamem k sobě musí vrátit, úplně mi to připomnělo, jak ráda jsem je spolu měla, navíc by byli opravdu skvělý rodiče :) Co se týče Jaye a Hailey, tak těm jsem nikdy moc nefandila, ale tady jsem poprvé mezi nimi viděla opravdu nějakou tu jiskru, tak uvidíme :)