Seriál čeká brzy propojení s Agenty S.H.I.E.L.D.u a Agentkou Carterovou

Seriál čeká brzy propojení s Agenty S.H.I.E.L.D.u a Agentkou Carterovou

11.7.2018 13:45


Cloak and Dagger není prvním seriálem, kde se řeší zlá společnost Roxxon. Tvůrci jsou si toho vědomi a v následujících epizodách se proto dočkáme menšího propojení, které samozřejmě souvisí s nebezpečnými látkami, po kterých Roxxon pase.

Jak jistě víte, Roxxon je takovým menším padouchem, který se objevuje napříč všemi Marvel projekty. Showrunner Joe Pokaski se k němu nedávno vyjádřil tak, že jejich cílem bylo vždycky vytvořit určité propojení, místo toho, aby šli opačným směrem. Pokud máme lépe pochopit příští epizody, máme podle Pokaskiho zhlédnout všechny epizody Agentů a Carterové, ve kterých se řešily věci jako Roxxon, Darkforce nebo nulová hmota.

Carterové se Roxxon řešil v prvních dvou dílech první série a všechna tři témata pak byla středobodem série druhé. Co se S.H.I.E.L.D.u tý­če, tak tam se Darkforce řešila v devatenácté epizodě první řady, kdy se na scéně objevil Blackout. Další uživatel Darkforce se objevil v třinácté epizodě třetí série a jinak se tato témata probírala zároveň s Ghost Riderem na začátku čtvrté řady.

Dalšího propojení jsme se dočkali v rámci Luka Cage, kdy se detektivka O'Reillyová zmínila, že převelela z Harlemu v New Yorku. V samotném Cageovi pak Misty Knight zmínila, že se O'Reillyová odstěhovala do New Orleans.

Máte z podobných propojení radost? Co byste v seriálu rádi viděli?

FOTO: Marvel, ABC

Zdroj: ComicBook (článek 1, článek 2)


Jít na Cloak and Dagger | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!