Tvůrci Cobra Kai přemýšlí nad spin-offem

Tvůrci Cobra Kai přemýšlí nad spin-offem

13.1.2021 20:40


Seriálový svět má jedno jasné pravidlo. Pokud je něco úspěšné, musí to získat minimálně jeden spin-off. Právě o něm přemýšlí tvůrci seriálu Cobra Kai.


Svůj vlastní spin-off má téměř každý úspěšný seriál poslední doby. Například The Walking Dead má již dokonce dva. Právě na tomto projektu si můžeme ukázat, že ne každý spin-off může být dobrý. Zatímco Fear the Walking Dead se řadí mezi ty zdařilejší, tak druhý seriál s názvem The Walking Dead: World Beyond je spíše propadákem. Právě nad spin-offem přemýšlí tvůrci seriálu Cobra Kai, což prozradil Hayden Schlossberg.

Seriál se přesunul od třetí řady na Netflix, kde se mu tak otevírají vrátka pro další expanzi příběhu a to je všem jasné. Seriál již před začátkem třetí řady získal objednávku na čtvrtou řadu, takže důvěru tvůrci od Netflixu rozhodně mají. Nyní všichni aktivně pracují na čtvrté řadě, pro kterou mají téměř všechny epizody napsané.


Cobra Kai by se mohlo dočkat spin-offu.

Spin-off je tedy spíše ve fázi přání a myšlenek. Více se do všeho všichni ponoří pravděpodobně až po dopsání čtvrté řady. Pokud by došlo na nový seriál ze světa Cobra Kai, tak prioritou bude zachování kvality.

Nový seriál by se mohl podrobněji věnovat postavě Johna Kreese, zvláště pak jeho minulosti, kde zůstává řada nevyřčených příběhů.

Chtěli byste spin-off k seriálu Cobra Kai?

Foto: Netflix


Jít na Cobra Kai | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!