Další informace k následujícím epizodám

Další informace k následujícím epizodám

10.3.2011 13:59


Plný článek nabitý dalšími informacemi o dílech 2×19, 2×20, 2×21, 2×23 a 2×24. Máme fotografie, data, děje a další.


Závěr druhé řady Community prochází silnou informativní masáží, tvůrci se patrně chtějí předvést tím nejlepším, aby zvýšili šance svému prodloužení. Rozeberme si díly pěkně popořadě.

2×19 – Critical Film Studies

Ke všemu, co už víme, přidáme to, že Britta doopravdy pracuje v restauraci podobné v Pulp Fiction. Zápletkou bude to, že Abed také připraví svou párty, a tím vzniknou problémy. Fotky najdete v předcházejícím článku a další v odkazu na Facebooku, popř. klikněte na odkazy tady a tady.


2×20 – Pain Management Through Wine Tasting

Na Greendale bude jakási inscenace Abedova oblíbeného seriálu z osmdesátých let Who's the Boss v rámci předmětu, co ho „studuje“. Uvidíme tedy ztvárnění seriálu skupinou a několika dalšími herci jako guest-stars. Na fotkách si můžete povšimnout Shirley s břichem. Celou epizodu uvidíme již 31. března.

2×21 – Paradigms of Human Memory

Tato epizoda přináší mnoho otazníků. Podle fotek níže jasně vidíte, že spolu naprosto nesouvisejí, je tedy možné, že některé (především ty vypadající jako z westernu) budou až v závěrečném dvojdíle. Celou epizodu uvidíme 7. dubna.

2×23–24 – TBA

Bylo zveřejněno, že závěrečný westernový dvojdíl bude hodinová dvojepizoda, která se vysílá v kuse. Této dvojepizody se dočkáme 12. května.

Co tedy nevíme?

Dosud neznáme datum a děj epizody 2×23, neznáme také děj epizody 2×22. Vypadá to ale, že Community se v druhé půli ukáže jen tím nejlepším, co má. Zaručí to prodloužení do další sezóny?

Zdroj: Community 101.


Jít na Community | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře