Přijde studijní skupina o dalšího člena?

Přijde studijní skupina o dalšího člena?

9.4.2015 17:05


Na internetu se spekuluje nejen o tom, zda šestá řada bude, nebo nebude poslední. Pomalu se začínají šířit také zvěsti, že v Community skončí další, v pořadí již čtvrtý původní herec ze sedmi (devíti včetně Changa a děkana).


Andy Bobrow, scenárista Community od druhé série, který stojí například za díly o raketách, polšářové válce či oslavě Troyových jednadvacetin, se nechal na svém Twitteru slyšet, že každý z herců hlavního komunitního ansámblu by dokázal utáhnout vlastní seriál a že se to pravděpodobně po této řadě také stane.

Nikdo tomu tehdy nepřikládal velkou důležitost, však i samotný Andy později napsal, že je to čistá spekulace a pouze jeho osobní názor. Několik dní nazpět ovšem server Blackbook publikoval rozhovor s Alison Brie, který naznačuje, že právě ona by mohla po této sezóně z naší milované Greendale odejít.


Autor rozhovoru totiž Alison Brie položil otázku, zda je osvobozující, že bude k dispozici novým projektům, když se oba její dlouhodobé seriály (Alison hraje kromě Community také v seriálu Mad Men) chýlí ke konci. O tom, že „Mad Meni“ letos končí, se ví už delší dobu, ale osudy Community stále visí ve hvězdách. Proto je přinejmenším podivné, že Alison na tuto otázku odpověděla: „Je to velice vzrušující a také tak trochu úleva. Je zajímavé, že když přihlížím tomu, jak po sedmi letech práce na Mad Menech a šesti letech práce na Community oba seriály končí, vždycky se objeví ta nervozita typu ‚Dostanu se ještě někdy k nějaké práci?‘“

Žádné vyvrácení toho, že osudy Community nejsou zpečetěné, alespoň prozatím, ani jakékoli zastání se našeho seriálu. Z rozhovoru tak celkem jasně vypadá, že Community asi skončí. Na druhou stranu, předpokládá se, že Yahoo! nekoupilo Community jenom kvůli tomu, aby natočili jedinou řadu, a naopak se spekuluje, že Yahoo! chystá další řadu a možná i tolik proklamovaný film. Vypadá to ale, že Alison s případnou sedmou řadou nepočítá a hledá si práci jinde.

Co se týče ostatních herců, Ken Jeong už dříve opakovaně uvedl, že z Community nikdy neodejde, a Joel McHale toho pro pokračování seriálu udělal už tolik, že ani u něj nelze odchod očekávat.

Největší otazník do příštího roku tedy visí nad Annie. Vadil by vám její případný odchod natolik, že byste uvažovali o vyřazení Community ze svých pravidelně sledovaných pořadů?


Jít na Community | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!