Arrow a Constantine společně proti zločinu a démonům?

Arrow a Constantine společně proti zločinu a démonům?

17.7.2015 18:22
TheDarkKnight


Přestože jsme nedávno psali, že všem hercům seriálu Constantine byly zrušeny smlouvy, a tak je návrat seriálu více než nepravděpodobný, tento týden svitla naděje tomu, že by se prostřednictvím seriálu Arrow na televizní obrazovky mohla vrátit alespoň postava Constantina.


Seriál Arrow se zpočátku držel při zemi a představoval svého hrdinu, Green Arrowa, v civilním stylu, stejně jako Christopher Nolan Batmana. S příchodem dalších sérii se však do pořadu začaly dostávat nadpřirozené faktory, ať už jde o propojení s vesmírem Flashe nebo o Lazarovy jámy, které přivádí mrtvé mezi živé. Tento posun seriálu dává prostor novým postavám, které by si uměli s probouzející se magií poradit. A ve světě DC, respektive dceřiného Vertiga, na tento druh práce není nikoho schopnějšího než sám John Constantine.

Povstane Constantine ze záhrobí, aby bojoval po boku Arrowa? Foto: DC Comics


Oživit seriál Constantine sice stanice CW, na níž se vysílá Arrow, odmítla, přesto informoval web IGN o tom, že producentka Wendy Mericleová dala divákům naději ohledně objevení postavy Johna Constantina v podání Matta Rayna ve čtvrté řadě seriálu Arrow. K celé situaci se Mericleová vyjádřila následovně:

Opravdu bychom to chtěli udělat. Mluvili jsme o tom s DC [Comics] a je třeba vyřešit několik formalit a domluvit hercův pracovní rozvrh. Snažíme se o to, aby to vyšlo, ale nevíme s jistotou, zda se to povede.


Jít na Constantine | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!