S01E06: ¿Qué tanto conoces a Javier?

S01E06: ¿Qué tanto conoces a Javier?

CZ 22.5.2020 35 minut


Sofía se s Raúlem vydává pátrat po Javierově životě před příchodem do jejich školy a zjistí šokující novinky. Javier mezitím čím dál více zuří a ukazuje svou pravou povahu. Isabela pátrá po zajíčkovi, z čehož je Marii špatně, ale Natalia ji upozorní na něco trošku jiného.

Sofía má noční můry z možného spojení Javiera a hackera, po hádce s matkou dostává zaracha, což jí komplikuje pátrání, může alespoň navštívit Luise. Isabela dostává od hackera nápovědy k tomu, kdo je králíček, z čehož Maria nemá radost. Javier se chová zvláštně, má vztek na Sofíi a dostává tajemné vzkazy. Navíc na něj Raúl vyhrabe šokující věci z minulosti. Na setkání školy s rodiči ředitel vyhlásí nová pravidla a zrušení Nony, Sofíinu matku s žádostí o osobní hovor tvrdě odmítne, svůj románek ale také.

Sofía a Raúl pátrají po Javierově minulosti, což je zavede k jeho bývalým spoluhráčům, kde odhalí Javierovo největší tajemství a jeho pravou osobnost. Konfrontace také nedopadne příliš dobře. Sofíiným jediným důvěryhodným spojencem se stává Raúl.

Gerry trpí Luisovým osudem a stále ho chodí navštěvovat. María se začíná strachovat o své zdravotní problémy, ne ale z hlediska nemoci. Natalia úspěšně kšeftuje s drogami, ale neví, do čeho se pustila. Odhaluje se Sofíino největší tajemství, což skončí zoufalým úprkem do jediné náruče, která jí je otevřená.
  • MickeyStuma
    MickeyStuma 13.6.2020 | 14:38:10

    Coby detektivka ze studentského prostředí vcelku dobře zpracované, avšak ke konci se to přes rodinné problémy zvrhne v orgie, takže se záhy ocitáme někde jinde, ale vývojem děje zřejmě záměrně, neb poslední obrazový záběr něco naznačuje. Divák je tak směřován k určitému poznání.


Control Z

Hacker postupně vypouští jedno studentské tajemství za druhým po celé škole. Pozorná Sofia začne pracovat na jeho odhalení.

Mexiko | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 35 minut
žánr
Drama