S03E05: Anima Venator

S03E05: Anima Venator

CZ 21.11.2015 201 000 58 minut


Leonardo a Zoroaster se vrací do Florencie. Osmané plánují postup jejich invaze. Lucrezia se setkává se starým přítelem.

Základní info:

Režie: Mark Everest
Scénář: Kevin McManus, Matthew McManus
Hrají: Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Blake Ritson (Girolamo Riario), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim), Akin Gazi (Bajezid II.), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Nick Dunning (Lupo Mercuri), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: Starz


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 19.10.2020 | 13:28:03

    Dobry dil, musim řict že Zolo to s tim bordelem vyřešil fakt dobře jak platit daně ale je mi lito Dragonettiho že ho zabili, kdo vi jestli to udělal Riario nebo proč to vlastně udělal, a nečekal jsem že pravy papež bude s Turkem stat po boku osmanu a jsem zvědav co bude dělat ted Lukrezie.

  • Kothy
    Kothy 14.11.2015 | 14:53:51

    Konecne se vratil.


Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Gregg Chillin (Zoroaster), Lara Pulver (Clarice Orsini), Laura Haddock (Lucrezia Donati), David Schofield (Piero da Vinci), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), James Faulkner (Sixtus IV.), Vincent Riotta (Federico da Montefeltro), Elliot Levey (Franceschino de Pazzi), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio)