Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame

Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame

18.3.2023 16:39


Jednu dobrou zprávu si můžeme odškrtnout. Teď ale musí studio Disney doručit to, co většina fanoušků chce – stejnou verzi Punsihera, která nebude nikterak zlehčená. Jon Bernthal se nyní vyjádřil ke svému návratu a také dává jasný vzkaz, o jakou verzi Franka stojí.


Herec Jon Bernthal je zpět a konečně můžeme oficiálně v Marvel Cinematic Universe přivítat i našeho Punishera. Na jeho návrat se nesmírně těšíme. Zároveň může být zajímavá jeho budoucnost, neboť postava má v komiksech spoustu zajímavých interakcí s jinými postavami z MCU, zvlášť třeba i se Spider-Manem. Doufejme, že Punisher nebude jen v seriálech, ale dostane se i na velké plátno. Bernthal totiž pravidelně hraje i ve filmech a rozhodně na to má.

(Bernthal reaguje na návrat Punishera a slibuje, že nezklame. Foto: Disney+)


Nedávná zpráva s návratem postavy zbořila internet. Po prvotních radostných ohlasech přišlo ovšem i menší vystřízlivění, neboť se určitá část diváků bojí, jak s postavou Punishera studio Disney naloží. Není žádným tajemstvím, že Punisher je temnou postavou, která se nebojí jít až za hranu násilí. Nebude to ovšem na Myšáka moc? Jon Bernthal se nyní vyjádřil ke svému návratu:

Je neuvěřitelné, jak moc lidé na tuto verzi Franka reagovali. A ani nevíte, jak moc to pro mě znamená, protože Frank pro mě znamená strašně moc. Mám ho v krvi, je v mých kostech. Takže nejde o to, jestli to uděláme, ale o to, aby to bylo správně a abychom udělali verzi, kterou si fanoušci opravdu zaslouží. Uvidíme. Všechna tato rozhodnutí se dělají v kancelářích, kam nejsem pozván. Ale Frank je tam vždycky, vždycky je mou součástí. A až nám zavolají, že máme jít na plac, budu připraven a udělám všechno pro to, abychom to udělali správně, nebo to neuděláme vůbec.

Jonu Bernthalovi na postavě velice záleží, to je očividné. Z jeho vyjádření lze cítit, že by rád doručil stejnou verzi Punishera, jakou jsme poznali v seriálech od Netflixu. Zároveň můžeme z vyjádření vyčíst, že Bernthal nebyl součástí tvůrčího procesu, což nás samozřejmě děsí. Herec může přijít odhodlaný na plac, když mu ale scénář nepůjde na ruku, těžko dokáže s Punisherem provést něco, co je proti scénáři.

Zajímavá je rozhodně poslední věta. Takhle to snad vypadá, že když nebude herec spokojený s verzí Franka, možná se na to celé vyprdne. Samozřejmě vyjádření nemůžeme brát úplně doslova, neboť Bernthal bude pod přísnou smlouvou a opustit rozjetý projekt, ke kterému už má určitě podepsanou smlouvu, půjde velice těžko. Snad to vyjde pro dobro nás všech.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Daredevil: Born Again | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!