McKayův snímek Renfield vítá další posilu

McKayův snímek Renfield vítá další posilu

4.12.2021 14:05


Několik hodin po potvrzení snového drákulovského angažmá Nicolase Cage se k obsazení Renfielda přidala další hvězda. Do zatím nespecifikované úlohy byla obsazena hvězda Shang-Chiho a držitelka Zlatého glóbu Awkwafina.


Snímek Renfield se zaměří na Drákulova pobočníka, který se objevuje v knižní předloze od Brama Stokera i ve většině filmových zpracováních. Hlavní roli si zahraje ceněný herec Nicholas Hoult, který se nejvíce proslavil coby Beast v sáze X-Men, objevil se ale také ve filmech Clash of the Titans nebo Tolkien. Nedávno se k obsazení přidal i Nicolas Cage, který si zahraje hraběte Drákulu.

Hoult míří do další velké role. Foto: Legendary Entertainment, Warner Bros.


Ve filmu od režiséra Chrise McKaye (The Tomorrow War) se objeví i v poslední době hojně obsazovaná herečka " Awkwafina":ac­tor:5736. Ta debutovala v hereckém světě malou roličkou ve snímku Neighbors 2: Sorority Rising, hvězdou se pak stala díky romantické komedii Crazy Rich Asians. V posledních letech jde z role do role a objevila se tak ve filmech jako Ocean's 8, Jumanji: The Next Level nebo Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. S Kelly Marie Tran pak ztvárnila jednu z hlavních dabérských rolí v animáku Raya and the Last Dragon.

Awkwafinu jsme letos viděli v marvelovce Shang-Chi. Foto: Marvel Studios, Walt Disney Pictures

Koho si Awkwafina v Renfieldovi zahraje není prozatím jisté, víme ale, že štáb by se měl už začátkem roku sejít a začít s natáčením. Premiéra nás čeká patrně v roce 2023.

Koho si podle vás Awkwafina ve filmu zahraje?


Jít na Dark Universe | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!