Snímek Renfield hlásí další velkou hereckou posilu

Snímek Renfield hlásí další velkou hereckou posilu

16.12.2021 8:36


Po obsazení Nicolase Cage a Awkwafiny, ke kterým došlo v minulých dnech, hlásí snímek Renfield další velkou hereckou posilu. Ve filmu uvidíme komediálního herce, který mimo jiné propůjčil hlas Ježku Sonicovi.


Celovečerák Renfield zaměřující se na drákulovskou látku z pohledu šíleného Renfielda byl oznámen před více než dvěma lety a původně jej měl natočit režisér Dexter Fletcher (Rocketman). Ten ale nakonec z projektu vycouval a přepustil režijní místo Chrisu McKayovi (The Tomorrow War). Scénář k filmu nachystali Robert Kirkman (The Walking Dead) a Ryan Ridley (Rick and Morty) a k obsazení se postupně přidali Nicholas Hoult (Renfield), Nicolas Cage (Drákula) a také herečka a zpěvačka " Awkwafina":ac­tor:5736 v dosud neupřesněné roli.

Hoult se nejvíce proslavil jako Beast v sáze X-Men. Foto: 20th Century Fox


Nově se pak k obsazení přidává i komik Ben Schwartz. Ten dříve působil jako jedna z hlavních hvězd sitcomu Parks and Recreation, namluvil pak i animované postavy v seriálech jako BoJack Horseman nebo DuckTales. Jeho největší rolí posledních let je ale bezpochyby Ježek Sonic ve videoherní adaptace Sonic the Hedgehog, kterou si příští rok zopakuje i v chystané dvojce.

Schwartz namluvil oblíbeného herního ježka. Foto: Paramount Pictures

Koho si Schwartz v Renfieldovi zahraje zůstává záhadou, dozvíme se to patrně až při premiéře. Ta je aktuálně plánována na rok 2023.

Těšíte se na Renfieldovu sólovku?


Jít na Dark Universe | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře