Edňácí hodnotí seriál Dead of Summer

Edňácí hodnotí seriál Dead of Summer

4.2.2017 22:41


I když si hororová novinka Dead of Summer druhou řadu nevysloužila, stala se příjemným zpestřením letních večerů. Přečtěte si, co na první řadu seriálu říká naše redakce, a v komentářích se nezapomeňte podělit o svůj názor.


@komcus

Na seriál jsem narazil až pár dní před premiérou a podle upoutávek mě zaujal. A popravdě, přišlo tak trochu zklamání. Ani jedna z hlavních postav si nedokázala získat moje sympatie. Naopak se mi hned zalíbila tajemná postava Holyoka v podání Tony Todda. Když nám byla později odhalena identita tajemného učitele, vůdce satanistického spolku kolem jezera, začal seriál nabírat jiný (a hlavně lepší) směr. Konečně začala pravá vyvražďovačka, na kterou jsem čekal. Dokonce jsem si později i některé hlavní hrdiny oblíbil, proto mi pak bylo líto jejich smrti. Celkové hodnocení nakonec vylepšily poslední dvě epizody, kde jsme se kromě velkého odhalení skutečného zla dočkali úctyhodného závěru.

Hodnocení: 4/5


(Tony Todd jako Holyoke; Foto: Freeform)

@LadyAlex

Nápad seriálu se mi moc líbil. První díl byl skvělý, spousta akce a občas jsem se vážně bála. Ale jak se často stává, velmi rychle začaly epizody upadat a přestaly být lákavé. Nejvíc mě samozřejmě zajímala postava Drewa, který dostal tak málo prostoru. Tahání satanistů do zápletky šlo dost mimo mě, bohatě by stačilo, kdyby skončili u nějaké tajemné síly sídlící v jezeru a jednou za třeba 100 let se probouzí a jako na potvoru zrovna v tu dobu tam přijedou naši táborníci. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli se mi odhalení ďábla v devátém díle líbilo, nebo ne. Byl to sice příjemný odpočinkový seriál, ale po jeho skončení mi bylo jasné, že druhou sérii nedostane. Nemýlila jsem se, takže je teď na čase hledat něco nového, u čeho se budu bát.

Hodnocení: 3/5

@makishek

Dead of Summer pro mě bylo zpříjemněním letní okurkové sezóny, byť jsem si po příšerně zmatečném pilotu k seriálu jen těžko hledala cestu. Navíc je určen teenagerům, což mě trochu minulo. Seriál je plný hororových klišé, žádný „šokující“ twist diváka opravdu nepřekvapí, příběh působí příliš ploše, charaktery černobíle. Největším lákadlem a tahákem pro mě bylo obsazení – Elizabeth Mitchell jsem si užila dosyta. <3 Nenáročná jednohubka vhodná pro chvíle extrémní nudy. #guiltypleasure

Hodnocení: 2/5

(Foto: Freeform)


Jít na Dead of Summer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!