O seriálu

O seriálu

14.12.2012 12:00


Vivian Bowersová je mrtvá a její dávná kamarádka vyšetřuje za pomoci agenta FBI okolnosti její smrti. Napínavý seriál NBC začíná 7. ledna 2013.


Děj nového seriálu z produkce NBC začíná v momentě, kdy se najde tělo dvaatřicetileté Vivian Bowersové. Tato smrt nikoho příliš nepřekvapí, protože žila jakožto bohatá dáma divokým a nezodpovědným životem. K vyšetřování je povolán agent FBI Will Moreno, kterému je již od začátku jasné, že na této smrti něco nesedí. Původní verze, ve které se hovoří o sebevraždě, není pravděpodobně skutečnou příčinou její smrti. Moreno má ovšem v rukávu jedno velké eso a tím je detektiv Joanna Lacesto. Byla nejlepší přítelkyní Vivian a prakticky v sídle rodiny Bowersových vyrostla. Joanna postupně odhaluje temná rodinná tajemství, která onen dům skrývá. Zároveň ožívá její dávný romantický vztah, díky kterému opět poznává své staré já.

V seriálu Deception nebude nouze o zajímavé herecké tváře. Můžeme se těšit na herce, jako jsou Victor Garber (Alias), Meagan Good (Californicati­on), Laz Alonso (Breakout Kings) nebo Tate Donovan (Damages).


Seriál bude mít premiéru 7. ledna 2013.


Jít na Deception | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře