České titulky ke druhé řadě seriálu Iron Fist

České titulky ke druhé řadě seriálu Iron Fist

14.9.2018 13:45


Dne 7. září se Danny Rand vrátil do ulic New Yorku, aby bojoval s místní kriminalitou. Ode dnešního dne se můžete na celou druhou sérii Iron Fista podívat i s našimi českými titulky.

Po sedmi dnech, kdy byla vypuštěna celá druhá řada seriálu Iron Fist, se nám podařilo přeložit všech deset nových dílů. České titulky ke všem epizodám si můžete stáhnout na našem tematickém webu.

Na překladu této série se tentokrát podílel překladatelský tým ve složení @Hurley, @joyeux, @Kubc6a, @L0newolf, @twister78 a @Zira. Na vše dohlížel @Xavik, který kromě korektury i přeložil několik dílů.

Překladem však nikdy nic nekončí. Až se podíváte na celou druhou sérii, tak nezapomeňte navštěvovat náš web, kde můžete hodnotit epizodypostavy. Kromě toho máme v plánu hned několik článků ke druhé sérii, které si budete moci přečíst někdy v následujících dnech a týdnech. Pochopitelně máme v plánu přidat všechny nové postavy do naší databáze.

Druhá série Iron Fista je tímto u konce a my se už nyní můžeme začít těšit na novou sérii z vesmíru Defenderů na Netflixu. Ještě tento rok se totiž dočkáme očekávané třetí řady Daredevila, která se bude skládat z klasických třinácti epizod a kterou budeme pochopitelně překládat. Proto zůstaňte s námi!

Foto: Netflix


Jít na The Defenders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!