Charlie Cox se objevil na natáčení třetího Spider-Mana

Charlie Cox se objevil na natáčení třetího Spider-Mana

16.1.2021 12:03


Aktuálně se připravuje hned několik projektů z vesmíru MCU, přičemž ten nejočekávanější, třetí Spider-Man, se rovnou natáčí. A podle všeho se na natáčení objevil představitel netflixovského Daredevila.


prosinci se na internetu objevily další spekulace o tom, že by se měl ve třetím díle Spider-Mana objevil herec Charlie Cox. Informace to byla nepotvrzená, protože oficiální zdroje a stránky stále mlčí, když přijde řeč na toto téma, nicméně nedávno se situace opět vyvinula, a to ve prospěch Daredevila.

Nedávné zprávy totiž hlásí, že se herec Charlie Cox skutečně objevil na natáčení Spider-Mana, přičemž své scény už dotočil. Ano, čtete správně, herec byl skutečně přítomen na natáčení, kde by se podle mnohých měl opět objevit jako Matt Murdock.


(Opravdu se můžeme těšit na Daredevilův návrat? Foto: Netflix, Marvel; Zdroj: Murphy's Multi­verse)

Stále je nutné brát tyto zprávy s rezervou, protože nejsou oficiální, nicméně když se už šušká něco o tom, že herec byl na natáčení, a dokonce s ním i skončil, tak na tom musí být alespoň špetka pravdy. Stále však existuje možnost, že si Charlie Cox zahraje ve Spider-Manovi nějakou jinou postavu, nicméně to by snad tvůrci divákům neudělali.

Jak se k celé situaci stavíte vy? Myslíte si, že se Daredevila, nebo alespoň Matta Murdocka, dočkáme ve třetím Spider-Manovi, který díky svému obsazení představuje jeden z nejočekávanějších snímků současnosti?

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Defenders | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!