Danny Rand

Danny Rand

Finn Jones Sezóny 4 2017 - 2018


Nezvěstný chlapec, který se po patnácti letech vrátí domů, aby zjistil, proč zemřeli jeho rodiče. Držitel mocné Železné pěsti.

Když bylo Dannymu zhruba deset let, letěl se svými rodiči do Číny. Jejich letadlo tam však nikdy nedoletělo, protože z neznámého důvodu spadlo. Jediným přeživším byl právě Danny, kterého nalezli mnichové z klášteru Řádu matky Crane z nebeského města Kchun-Lun. Ti ho dovedli do svého kláštera a začali ho vychovávat.

Danny byl na novém místě sám a nevěděl, co se s ní bude dít. Po celých patnáct let ho místní mniši učili bojovému umění a nakonec jej vybrali, aby se postavil nesmrtelnému drakovi Šou-Laovi. Danny ve svém zkoušce uspěl a získal Železnou pěst, která z něj učinila dalšího Iron Fista v dlouhé linii Iron Fistů.

Iron Fisti mají střežit město Kchun-Lun před nepřáteli, ale Danny se rozhodl vrátit zpátky do New Yorku, aby odhalil, proč jeho rodiče zemřeli. V New Yorku se však všechno změnilo. Danny se setká se svými kamarády z dětství, ale ti mu nevěří. Společnost Rand Enterprises se stala majetkem Meachumů a Danny se nemůže spolehnout ani na Harolda Meachuma, který je již třináct let mrtvý. Útočiště najde v Dódžó Čikara, které vlastní Colleen Wing.

Danny Rand se objevil v…

Foto: Netflix
loading…