Dexterův představitel Michael C. Hall: Tento konec se mnou nejvíc rezonuje

Dexterův představitel Michael C. Hall: Tento konec se mnou nejvíc rezonuje

14.1.2022 16:00


Vyjádření tvůrců jsme již sepsali, co však na poslední díl Dextera říká jeho protagonista? Ten se k němu pochopitelně také vyjádřil.


Herec Michael C. Hall tvrdil, že konec série New Blood vyvolá stejnou vlnu ohlasu jako finále osmé řady v roce 2013. Jeho slova se naplnila, jak Michael potvrzuje: "Někteří lidé to předpovídali, jiní byli v šoku. Někteří to přijmou, jiní to budou odmítat. Myslím, že pro lidi bude obtížné přijmout jeho osud, vzhledem k tomu, že je to někdo s kým strávili dlouhou dobu a měli pro něj velké zapálení.

Způsob, kterým série skončila, se mnou nejvíc rezonuje. Přijde mi nejoprávněnější. Jakkoliv můžou být rozhořčení, doufám, že diváci ocení rezonanci toho, že Dexter umřel rukou svého syna. Lidé si stěžovali na minulý otevřený konec bez jasného vysvětlení a uzavření. Myslím, že si musíte dávat pozor na to, co si přejete.


(Foto: Showtime)

Ve snaze za každou cenu dodržet první pravidlo kodexu a nenechat se chytit, Dexter zabil nevinného člověka a svůj kodex tím porušil. A tím člověkem byl někdo, koho jeho syn obdivoval a měl ho rád. Snaží se mu omluvit a zažívá s Harrisonem spojení, jaké ještě s nikým nezažil. Je to jako by si říkal: Teď konečně plně cítím, jaké to je být člověkem, a nemůžu to snést, tak mě prosím zabij.

Tohle zakončení nám konečně dovolilo posunou se kupředu. I kdybychom to zakončili bez jeho smrti, lidé by se mě neustále vyptávali, jestli se vrátím, jestli bude pokračování, že se jim konec nelíbil a chtějí víc… Teď můžou všechny ty teorie dát k ledu."

Zdroj: DexterDaily; Zdroj anotačního obrázku: Showtime


Jít na Dexter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!