Představitel Kurta Caldwella mluví o odhalení v novém díle a finále seriálu

Představitel Kurta Caldwella mluví o odhalení v novém díle a finále seriálu

7.1.2022 16:00


Minulý devátý díl byl v mnohých ohledech přelomový, a to také pro postavu hlavního záporáka této řady. Jeho představitel se mimo jiné vyjádřil i k finále seriálu.


Devátá epizoda The Family Business znamenala konečnou pro postavu Kurta Caldwella, který byl úhlavním nepřítelem Dextera pro tuhle sérii. Zjistili jsme, že svoje oběti nejedl, nepálil ve spalovně ani je neschovával v jeskyni, jak se někteří domnívali, ale skutečně si je vystavoval jako trofeje. Jejich vraždou je chtěl uchránit před vším zlým, co by je mohlo ve světě potkat.

Velkým překvapením bylo, že se jeho poslední obětí skutečně stala Molly Park, jak bylo nastíněno v našem dřívějším článku. Fanoušky také překvapilo, že jedna z dívek vypadala jako Tess Silvera, učitelka a barmanka v Iron Lake. Její představitelka ale řekla, že se nejednalo o ni a že její postava je pořád naživu, a prý ji uvidíme i ve finále.


(Sbohem, Kurte Caldwelli. Foto: Showtime)

Clancy Brown, který hraje Kurta a který jenom před pár dny oslavil 63. narozeniny, odpověděl na otázku novináře, jestli věděl o tom, že jeho postava nakonec zemře: „No jistě, vždyť je to Dexter. Kurt nepřežije. My víme, že nepřežije. Nevíme, kdy ani jak, ale víme, že to nezvládne. Osobně jsem to ještě neviděl, nevím, jak to sestříhali, ale snažil jsem se, aby ta bitva o Harrisonovu duši probíhala až do úplného konce.“

Kromě toho také prozradil, co si myslí o původním finále seriálu a co ví o tom nynějším: „Osobně jsem neměl problém s tím, jak to skončilo. Podle mě to bylo v pořádku. Co se týče tohohle finále, netuším, co se stane. Vůbec se to ke mě nedostalo, což mi nevadí. Můj scénář skončil tím, jak mě zabili, a proto se velmi těším na poslední díl.“


Jít na Dexter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!